Crazy Fruits By BabyBus

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 4.24
  • Dil İngilizce
  • Firma BabyBus
Çocukların en eğlenceli oyunu olmaya aday olan bu mükemmel oyuna siz de mutlaka sahip olmalısınız.

 Çocukların eğlenerek oynayacakları bu oyun onların gelişimine de destek olacak nitelikte. Bu oyun ile çocuklar artık çok daha keyifli zaman geçirecekler. Meyvelerin hakim olduğu bu oyun çocukların çok hoşuna gidecek. Bu oyunda çocuklar bilmedikleri tüm meyvelerin isimlerini öğrenme fırsatı da bulacaklar. Heyecan dolu bu oyunda zamana karşı olan yarış çocuklara panik yaşatabilir. Bu durumda çocuklar el becerilerini daha sık kullanarak bu oyunda başarıya ulaşmaya çalışabilirler. Bu oyunu öğrenmesi kolay fakat ustalaşması zor. 

 Oyun çocukların hem stres atma hem de kendini bulma alanıdır. Oyun çocukların ayrılmaz bir parçasıdır. Bu parçayı yetişkinler ne kadar yararlı kullanırlarsa çocukların gelişimi o kadar hızlı olur. Bu oyun çocukların sahip oldukları yetenekleri geliştirmek ve yeni kavramları çocuklara öğretmek için üretilmiştir. Çocukların eğlenerek oynayacakları bu oyun onların tüm ilgi ve ihtiyacını karşılayacak nitelikte. Çocukların verimli zaman geçirmesini sağlayacak bu oyun pek çok gelişim alanını da destekleyecektir.

 Birbirinden harika özelliklere sahip olan bu oyun çocuklar için çok büyük eğlence olacak. Bu oyuna sahip olan her çocuk gelişimi için yatırım yapmış olacak ve eğlenerek yeni şeyler öğrenecek. Bu mükemmel özelliklere siz de sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Oyunu indir butonuna basın ve siz de bu oyundan yararlanın.

Daha Fazla Göster
Crazy Fruits By BabyBus indir